A e keni ditur se Adelina Thaçi është gruaja e këtij politikani? (FOTO)


Dukeshin kaq larg Adelina e artit me Bardhylin e shkrimeve dhe analizave politike, por ja që e lidhen jetën bashkë.

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës sonë, Adelina Thaçi, u martua me gazetarin e analistin Bardhyl Meta dhe dasma e tyre bëri mjaft bujë.Çifti, kanë dy vajza tashmë, të cilat janë pasuria më e madhe e tyre.

Ata, duken mjaftë të lumtur përkrah njëri tjetrit dhe bashkë i kanë kaluar sfidat e jetës, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Adelina Thaçi mbetet një nga këngëtaret më të dashura e të respektuara nga publiku.