A e keni ditur se aktorja e serialit “O sa mirë” është vajza e këtij milioneri Kosovar! (FOTO)


Bukuroshja e ekranit Erza Ramuka, e cila u bë e njohur falë serialit ‘O sa mirë’, ka reaguar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, mbi një deklaratë që ka bërë xhiron e rrjetit.

Vetëm pak kohë mëparë, pushtoi portalet një dekaratë ku ajo tha se ‘Me 2.000 euro nuk jetohet në Kosovë’. Ester Bylyku: Cili ka qenë momenti yt më i sikletshëm televiziv?

Erza Ramuka: Ka qenë një intervistë që kam dhënë në emisionin ‘n’Kosov Show’. Unë asnjëherë nuk kam thënë me 2.000 euro nuk jetohet në Kosovë.

Portalet e kanë trilluar këtë për klikime. Në Kosovë dhe në të gjithë botën jetohet sipas mundësive, dikush me një rrogë të vogel, dikush me ndihmë sociale, dikush me një rrogë mesatare.Nuk do të shprehesha asnjëherë në atë menyrë.