Analisti “godet“ rëndë Vjosa Osmanin: Ja pse ka mbaruar shkëlqimi i saj!


Analisti dhe publicisti Rexhep Shahu, përmes një postimi në facebook ka ‘godítur’ rëndë Vjosa Osmanin, e cila së fundi ka filluar që t’i marr anëtarë LDK-së.

Sipas Shahut, tashmë ka mbaruar shkëlqimi i Vjosa Osmanit.

“Shkelqimi i Vjoses mbaroi, ajo i konsumoi me shpejtesi te gjitha pushtetet, ose dy postet me te larta te vendit.

Dhe kaq ishte e gjithe historia. Nga nxitimi dhe etja per pushtet, shau kalín. Kalí degjoi dhe u zemerua sa nuk e le me ta shaloje Vjosa.

Postimi i plotë: