Bekim Haxhiu ‘godet’ Vjosa Osmanin: “Sherifja” nuk duhet të keqpërdorë veturat e shtetit për të kërkuar vota!


Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, ka reaguar me anë të një shkrimi në Facebook pas miratimit të buxhetit.

Haxhiu ka bërë të ditur se amandamentet e propozuara nga ai janë refuzuar nga Komisioni për Buxhet dhe Transfere si dhe në seancën e Kuvendit.Ai tutje thekson se kërkesat e tij janë refuzuar me arbitraritet nga Kryetarja e Kuvendit.

Haxhiu ka thënë se e njëjta po mashtron dhe se nga sot nuk duhet të keqpërdorë më veturat e shtetit për të kërkuar vota.

Postimi i plotë:Të nderuar,