Besa Gaxheri befasohet nga nusja e djalit saj! Shikoni si reagon kur e sheh nusen! (Video)


Po Besa Gaxheri befasohet nga nusja e djalit saj! Shikoni si reagon kur e sheh nusen!

Besa Gaxheri deputetja nga radhët e Ldk-se ishte mysafire këtë të diele ne emisionin Kojshia Show.

Ajo foli dhe rrëfen shumëçka per jetën e saj.Por ne nje moment hyn live nusja dhe e befason! Ndiqeni minuten e 33 te emisionit per ta parë kete moment!