Bukuroshja Prishtinase me sy të shkruar, çmend ndjekësit (FOTO)


Florenta Islami, është vajza më sharmante që mund ta ketë qyteti i Prishtinës. Ajo njihet për f ormat e saj perrfektë të truupit dhe vëmendjen gjithmonë e marrin sytë e ‘shkruar’, shkruan infokosova

Blogerja Florenta, vazhdimisht publíkon fotografi të ndryshme në llogarinë e saj zyrtare, e që pa dyshím shumë vajza ia kanë lakmínë.

Me xhínse të gjata deri në beel, dhe me nja bluzë të zezë, bukuroshja arrin të duket perrfekt./infokosova