E Njihni këtë bukuroshe? Do befasoheni kur ta kuptoni e kujt është (FOTO)


Redola Marevci është vajza e Sahides, e cila ka trashëguar nga e ëma talentin për muzikë.
Ajo kohë pas kohe vjen me imazhe të bukura në rrjetet sociale ku merr komente pozitive. Redola kohëve të fundit po sjellë vazhdimisht fotografi atra ktive me po za të ndryshme mé póshté mund ta shíhní fótón e bukuroshes.

E fundit nga ajo është imazhi me bluzë të zezë dhe po za duke shfaqur grimin e flokët e bukura. Dita ditës po zbukurohet ja edhe fotografite n’vazhdim./Kosovarja