E Papritur kjo se çka i publikoi Bekim Jashari Sami Lushtakut (Video)


Polemikat mes kryetarit aktual të Skënderajt dhe ish-kryetarit i cili po pretendon të marrë sërish këtë post, Sami Lushtakut, janë duke vazhduar ende, shkruan Gazeta Sinjali. Pas deklaratave dhe ak uzave për njëri-tjetrin në debate të studiove televizive mé póshté ndíqní vídeón nga Bekim Jashari.

Jashari sonte ka publikuar një video-përgjim, në të cilën dëgjohet Lushtaku teksa ofendon familjen Jashari. Në këtë përgjim, dëgjohet biseda e Lushtakut dhe ish-shefit të Grupit Parlamentar të PDK-së, Adem Grabovcit.