Festë e madhe në familjen e Anton Çunit (FOTO)


Është fejuar Albert Quni, djali i ministrit të FSK-së, Anton Quni.

“Babi të dëshiron shumë fat në jetë. Paqi jetë të gjatë dhe të lumtur. Urime”, ka shkruar Quni. /Indeksonline/