Humb jetën në vendin e punës Mërgimtari 24 vjeçar në ZVICËR !


Ka ndërruar jetë në moshën 24 vjeçare Lirim Osmankaj nga Lugishta e Hasit të komunës së Prizrenit shkruan GazetaFlash24. Sipas inf ormacioneve që ka siguruar GazetaFlash24 nga vendi i ngjarjes dhe nga mediat zvicerane thuhet se i ndj eri ka h umbur jeten gjatë kohës sa ishte duke punuar.

Burime të besueshme të Gazetës Flash24 kanë zb uluar edhe detaje të tjera ku tregojnë se i riu ka rënë nga një anije në ujë ku edhe punonte dhe që f atkeqësisht ka h umbur jeten.I shprehim ngushëllime të sinqerta familjes Osmankaj.