Ja sa milionë euro merr Ramiz Kelmendi për një muaj


Ish-deputeti dhe biznismeni Ramiz Kelmendi në një intervistë për emisionin Gjesi të T7, ka folur rreth pagës që merr çdo muaj, shkruan Express.

Kelmendi ka deklaruar se pranon pagë një milion euro në muaj. Ai ka treguar edhe se çfarë bënë me gjithë këto para.

“Unë i marrë gjithë këto para, por 990 mijë i riinvestoj”, ka thënë Kelmendi.

Kelmendi është pyetur edhe nëse është më i pasur ai apo Behgjet Pacolli.

Për të shikuar se çfarë thotë më shumë në lidhje me këtë.