Kimete Berisha godet Vjosa Osmanin për flamurin e Dardanisë: Kujt po i shitni pallavra!


Publicistja Kimete Berisha ka reaguar ndaj veprimit të fundit të u.d së Presidentit, Vjosa Osmani për vendosjen e flamur në Presidencë.

Berisha thotë se flamuri i Dardanisë është flamur utopik dhe i papërdorshëm. Ajo thotë se nuk kamallëngjim për kohën e Ibrahim Rugovës, se ajo kohë kujton robërinë dhe realitetin e dyfishtë.

Krejt në fund, Berisha shkruan se është kandidate serioze për deputet.

Postimi i plotë pa ndërhyrje: