Kjo është dhurata të cilën ia bëri Adriana të dashurit! (FOTO)


Adriana e befasoi partnerin me një dhuratë. Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të suksesshme të kinematografisë kosovare. Emri i saj muajt e fundit ka qenë shumë i lakuar edhe për jetën private, saktësisht për lidhjen me Keith Groeneveld.

Pavarësisht paragjykimeve, çifti po e shijojn në maksimum lidhjen e tyre dhe këtë e tregojnë me anë të postimeve në rrjete sociale.

Së fundi, ishte Adriana ajo e cila e befasoi partnerin me një dhuratë në prag të Krishtlindjes.

“Të dua zemër”, ka shkruar Keith, i cili tregoi pak nga dhurata që ia bëri e dashura./indeksonline