Ky është ‘helikopteri’ privat i Morena Tarakut


Bukuroshja dhe modelja kosovare Morena Taraku, njihet për jetën e saj luksoze të cilën vazhdimisht e tregon.

Por duke e jetuar këtë jetë Morena, nuk është se e ka ‘mendjen në hava’, ajo tregon edhe gjerat më të thjeshta që ka në shtëpi, shkruan infokosova

Në llogarinë e saj zyrtare në instagram, Morena ka publikuar një video, duke gjiruar një mini helikopter lodër.

Para një muaji Morena publikoj këngën e fundit ‘ Alexander’, ku u prit mjaftë mirë nga publiku./infokosova