Lulja e Medës “godet“ me fustanin e portokalltë dhe trupin çokollatë! (Video)


Një vit më parë po martohej njëri ndër fotografët më të njohur në vend. Veton Osmani kishte kurorëzuar dashurinë me bukuroshen Venera Osmani, çifti kishin organízuar një martesë madh ështore ku morrën pjesë shumë fytyra të njohura.

Vëmendje më të madhe morri gruaja e Medës e cila dukej tejet sensítive me një fustan të ngushtë me ngjyrë të theksuar.

Pos kësaj, Lulja rëndësi i kishte kushtuar edhe lëkurës së trupit e cila po duket si qokolladë.

Shikojeni videon dhe binduni. /Kosovarja