Lushtaku ua mësynë odave në fshatrat e komunës së Skenderajt (FOTO)


Ish-kryetari i komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku, ka vazhduar vizitat në odat e fshatrave përreth.

Përmes një postimi ai ka treguar se ka vizituar fshatin Polac, transmeton IndeksOnline.

Lushtaku ka bërë me dije se është pritur mjaft mirë nga banorët e fshatit.

“Sonte në vendlindjen e burrit të madh të kombit dhe ideologut të çështjes kombëtare, në Polacin e Hasan Prishtinës”, ka shkruar ai. /IndeksOnline/