Mbesa e Shyhrete Behlulit iu kalon të gjithëve për bukuri (FOTO)


Bota e artit dhe e showbizit ka pasur fatin të ketë një artiste të mrekullueshme dhe të zonjën, dhe kjo është Shyhrete Behluli.

E pëlqyera dhe shumë e dashura në trojet shqiptare, ka rrjedhuar që moti në shkëndijat e faqeve rozë, dhe ka marrë pothuajse e gjithë famën në supet e saj.

Por, bashkë me famën dhe afirmimin e saj janë bërë pjesë dhe familja e saj e ngushtë, duke nisur nga bashkëshorti e deri tek mbesat dhe nipat.

Tashmë, për gjithçka jemi të informuar rreth tyre, e më së shumti rreth bijave të saj, ku gjithmonë janë përmendur dhe komentuar për bukurinë e tyre.

Por, duke marrë parasysh se kjo bukuri e tyre ka të bëjë rrënjësisht me gjene, ka dalë dikush tjetër që po i lë në zero ato dhe është drejt hapave të afirmimit.

Është kjo vajza e Njomzës dhe mbesa e Shyhretes, Elira, që lirshëm mund ta thërrasim bukuri përrallore apo princeshë që ti lë sytë hapur me sharmin e saj.

Këtë nuk e themi vetëm në por dhe fotografi në vijim, e cila vërtetë ëshët për admirim.