Më këtë foto Kallashi do t’iu lë pa gjumë sonte


Valltarja e njohur Kallashi, shpesh herë është në qendër të lajmeve rozë.

Format bo mbastike truporë e bënë atë të duket e veçantë dhe e ‘zjarrtë’, shkruan infokosova.

Në fotografinë e fundit në llogarinë e saj në insagram, Kallashi shihet e veshur pa sytjena, ku vë në pah gjo ksin e saj të for mësuar.

Eh Kallashi, prandaj duket gjithmonë perfekt./infokosova