Me lot në sy, nusja ka një mesazh për vjehrrën e saj


Rubrika “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan solli rastin e Meritës, e cila momentalisht ndodhet në Australi për shkak të izolimit. Ajo kishte shkuar për t’i bërë një surprizë motrës së saj për ditëlindje, por nuk e kishte menduar se do qëndronte kaq gjatë. Merita në Shqipëri ka lënë familjen e saj, 3 fëmijët dhe bashkëshortin, por gjithashtu edhe vjehrrën, me të cilën ka një marrëdhënie shumë të veçantë mé póshté ndíqní vídeón nga vjehrra.

Vjehrra e saj feston ditëlindjen dhe në pamundësi për të qenë pranë saj, ajo kontaktoi emisionin për t’i bërë asaj një surprizë.