Mërgimtari erdhi për pushime në Kosovë, Kjo çka i ndodhi është e turpshme! (FOTO)


Një mërgimtar pohon se këtë të diel pas mesdite në një parking të një supermarketi në Suharekë i janë vjedh para të gatshme dhe një telefon.

Siç është ankuar ai bëhet fjalë për pesë mijë franga zvicerane, njofton Klan Kosova.
Nga fotografitë e dërguara shihet se grabitësit kanë thyer xhamin e veturës dhe kanë marrë çantën me para dhe aparatin telefonik.