Nexhati dhe gruaja e tij publikojnë foton më të bukur familjare (FOTO)


Nexhati dhe gruaja e tij publikojnë foton më të bukur familjare

Xhevahire Osmani është gruaja e këngëtarit të njohur, Nexhat Osmanit. Tashmë ajo është mjaftë e njohur për publikun, shkruan ORAinfo.

Xhevahirja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ata të dy kanë publikuar fotot më të bukura familjare. /ORA info/

Albanews