Nusja e Sali Berishës flet hapur tregon sa para fiton nga një foto: Marr nga 1000 deri në 2000 euro për një postim, ja si


Instagrami tashmë është kthyer si një pasaportë që i ka hapur shumë dyer Armina Mevlanit. Gjatë një interviste radiofonike të dhënë së fundmi për Top Albania Radio, Armina Mevlani foli mbi eksperiencën e saj si një nga blogeret e para dhe më të ndjekura në vend por dhe jashtë /Mé Póshté shíhní Vídeón.

E pyetur nga drejtuesja e emisionit se si funksionon bashkëpunimi i saj me marka të ndryshme të modës, ajo u shpreh se kuotat e pagesave shkojnë nga 1000 deri në 2000 mijë euro, por ka raste që marrëveshja nuk përfshin pagesa cash.