Pamje nga vendi i ngjarjes ku i dha fund jetës biznesmeni i njohur (VIDEO)


Një person është gjetur pa shenja jete sot në Prishtinë. Policia ka dalur në vendin e ngjarjes në rrugën “Garibaldi” dhe po mirret me rastin. Indeksonline mëson se personi që d yshohet se është vetv rarë është Ilir Beqiri, pronar i agjensisë “Veneta Travel”.

“Rreth orës 09:30 kemi pranuar informatën për një person pa shenja jete në një objekt në rrugën ”Garibaldi” në Prishtinë.

Menjëherë njësia policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendngjarje, ku nga ekipi mjekësor është konfirmuar se personi (mashkull) është pa shenja jete.

Aktualisht hetuesit policor në koordinim me prokurorinë kanë nisur hetimin për rrethanat qe karakterizojnë ngjarjen” thuhet në raportin fillestar të P olicisë./Indeksonline