Për herë të parë Alketa flet publikisht për burrin miliarder emocionohet në emision! (Video)


Në një intervistë për emisionin “Jo vetëm modë”, në Tv Klan, Vejsiu ka treguar se në publik është edhe bashkëshorti i saj. Ajo shprehet se Sanremo është një ëndërr e përbashkët që e kanë finalizuar të dy. Alketa e ndj en veten shumë me fat, që ka një bashkëshort që e do dhe e mbështet në ëndrrat e saj mé póshté ndíqní vídeón.

Madje këtë Sanremo ja dedikon eksluzivisht atij.“Në skenë patjetër sonte është bashkëshorti im, është i ulur atje njofton OraPress.