Po shkonin te vajza, kush është çifti shqiptar që humbi jetën mëngjesin e sotëm


Burrë e grua kanë h umbur jetën mëngjesin e sotëm në Fier, pasi mjeti me të cilin ata udhëtonin ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal me ujë.

Mjeti tip “Toyota Corolla” me të cilin ata udhëtonin ka dalë nga rruga në vendin e quajtur “Kthesa e Qarrit” dhe si pasojë ka përfunduar në një kanal me ujë. Fatk eqësisht burrë e grua, ende të paidentifikuar, kanë mbetur të bll okuar dhe kanë h umbur jetën.

Një banor i zonës ka treguar momentin kur ka nxjerr me zetor makinën nga kanali me ujë, por fatke qësisht dy personat që udhëtonin me të ki shin ndërruar jetë pasi ishin mb ytur.