Publikohen pamje të rralla nga takimet e Ibrahim Rugovës me Adem Jasharin dhe Albin Kurtit (FOTO)


Janë publikuar disa fotografi të rralla të presidentit historik, Ibrahim Rugova së bashku me komandantin legjendar Adem Jashari si dhe me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, shkruan Gazeta Express.

Këto fotografi duket që janë bërë më herët në disa takime të zhvilluara mes tyre gjatë kohës kur Kosova po luftonte për liri dhe pavarësi nga r egjimi serb. /Gazeta Express