Shqiptari bënë “shkrumb e hi” Audi R8-shin (VIDEO)


Një aks ident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin rrugor Milot-Mamurras në Shqipëri.

Një veturë e tipit Audi R8 është pë rplasur me rrethojat e autostradës me ç’rast ka marrë edhe flakë, shkruan Indeksonline.

Drejtuesi i veturës është l ënduar rëndë dhe është transportuar me urgjencë në spitalin e Tiranës.

Zjarrfikësit kanë intervenuar për të shymbë zja rrin, ku në fund ajo çfarë ka mbetur nga vetura ishin vetëm pjesët metalike. /IndeksOnline/

Albanews