Si po i kalon Hashim Thaçi ditët në qeli? Baton Haxhiu tregon detajet…(Video)


Prej më shumë se 1 muaji, ish-Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi mbahet i arr estuar në një qe li në Hagë ku po përballet me ak uzat e ngrítura ndaj tij për kríme lu fte, kríme kundër njerëzimit, bur gosje gjatë lu ftës së Kosovës mé póshté mund ta shíhní vídeón nga Baton Haxhiu.

Por si po i kalon ditët në qe li? Gazetari dhe analisti Baton Haxhiu ka zb uluar më shumë det aje në emisionin Zonë e Lirë në Tv Klan, ku ka treguar se me Thaçin dhe biseduar në telefon.