“Takimi i fshehtë i Albin Kurtit dhe Hashim Thaçit”, reagon familja e Haki Imerit – kjo është e vërteta!


Është përfolur për një takim të fshehtë ndërmjet liderit të Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurtit, dhe ish-presidentit Hashim Thaçi. Se ku është mbajtur ky takim i “fshehtë” ka treguar familja e veprimtarit të v rarë të LDK-së, Haki Imerit.

Kjo familje përmes një postimi në Facebook, thotë se një takim mes Kurtit dhe Thaçit është mbajt në Presidencë, ndërsa për takimet e tjera thotë se janë gënjeshtër.

Takimi i vetëm sipas tyre është ai kur Kurti ishte kryeministër dhe ishin takuar me Thaçin në Presidencë.

Lexojeni reagimin e plotë: