Transformim i madh nga Arta Bajrami, shikoni si duket para dhe pas ndërhyrjeve kirurgjike (FOTO)


Arta Bajrami ka kohë që nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, këngëtarja në fjalë aktive di të tregohet në rrjetet sociale. Bajrami e cila është nënë e tre fëmijëve po mbahet në formë të mirë trupore.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të saj, në të cilat mund të vëreni ndryshimin ndër vite. Arta Bajrami natyrale:

Arta Bajrami pas ndërhyrjeve kirurgjike: