“Unë me loçkën” – Anita publikon fotografi të tjera nga festa e Vitit të Ri (FOTO)


Anita Haradinaj ka publikuar disa fotografi të reja, përmes së cilave tregon se si po kalonin festën.

Në një prej fotografive, ajo u shfaq pranë Ramushit, i cili po i dhuronte asaj një puthje në faqe, teksa dukeshin të lumtur.

“Une me loqken”, është mbishkrimi që ia la fotografisë.

Ndërsa, në imazhin tjetër Anita u pa pranë Ramushit dhe Dautit, ndërsa shkruan “Une me dy loqkat e 2021 e tutje”.