Vjosa Osmani gjen kohë të bëjë pak ‘shopping’ në Bruksel (FOTO)


U.d së presidentit Vjosa Osmani po qëndron për një vizitë zyrtare dy ditore në kryeqytetin evropian Bruksel, raporton Gazeta Express.

Kryekuvendarja Osmani është takuar me përfaqësues politikë të shtetit belg si dhe me zyrtarë të Komisionit dhe Parlamentit Evropian.

Osmani ka gjetur kohë që të bëjë edhe pak shopping në kryeqytetin e Belgjikës.

Lexues të Gazetës Express kanë dërguar disa fotografi të Osmanit ku ajo shihet në një dyqan lodrash për fëmijë në Bruksel. /GazetaExpress