Vlora Çitaku reagon pas dorëheqjes së Gent Cakajt


Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku ka reaguar pas dorëheqjes së Gent Cakajt nga pozita e ministrit të Integrimeve Evropiane dhe Punëve të Jashtme në Shqipëri.

Çitaku e ka publikuar një fotografi me të, ku e ka falenderuar Cakajn, shkruan Gazeta Express.

Faleminderit për shërbimin, Gent”, ka shkruar Çitaku.