Zi dhe lot! Po kthehej nga puna, humb jetën në mes të rrugës në Itali, 31-vjeçarja shqiptare


Një 31-vjeçare shqiptare në Itali ka humbur jetën në një aks ident rrugor. Sipas informacioneve nga mediat italiane, ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30 në Casalmaggiore të Cremona-s.

Ajo po kthehej me biçikletë nga një qendër tregtare, kur është për plasur me makinë nga një shofere 56-vjeçare.

Pol icia italiane raporton se në vendin ku humbi jetën 31-vjeçarja me iniciale N.G., ndodhin shpesh aksidente për shkak të mungesës së sinjalistikës në rrugë.